תפריט
accessibility

שת”פ באקדמיה

play
play

שותפויות עם מוסדות אקדמיה ומוסדות חינוך

 • אוניברסיטת חיפה, בית הספר לעבודה סוציאלית

  אלווין ישראל מקיימת שיתוף פעולה רב שנים עם בית הספר לעבודה סוציאלית. במסגרת זאת, מתקיימים בסניף אלווין חיפה והצפון סיורים ושיח עם סטודנטים לתוכנית ה-B.A ולתוכנית ההשלמה לעבודה סוציאלית.

  אוניברסיטת חיפה

 • אוניברסיטת חיפה, החוג לריפוי בעיסוק

  אלווין ישראל מקיימת שיתוף פעולה רב שנים עם החוג לריפוי בעיסוק. במסגרת זאת, אלווין קולטת סטודנטים שנה א’ לריפוי בעיסוק להכשרה מעשית שנתית במגוון המסגרות שלה בחיפה ובצפון, מהגיל הרך ועד גמלאים.

  אוניברסיטת חיפה

 • הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל, בית הספר לרפואה

  אלווין ישראל מקיימת שיתוף פעולה רב שנים עם בית הספר לרפואה בטכניון. במסגרת זאת, סניף חיפה והצפון מארח בתוכניות השונות סטודנטים לרפואה משנים א’-ב’ ללימודיהם, כחלק מהקורס ‘להיות רופא’, המאפשר לסטודנטים מפגש עם מגוון קהלים, עמן ייפגשו בעתיד כרופאים מן המניין.

  הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל בחיפה

 • הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל, הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים

  אלווין ישראל קיימה מספר שיתופי פעולה מוצלחים עם הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים. במסגרת זאת, אלווין חיפה והצפון אירחה במסגרותיה השונות סטודנטים מהחוג לארכיטקטורה. כמו כן, אלווין שיתפה פעולה עם הפקולטה במסגרת קורס לעיצוב מרכז יום לאנשים עם מוגבלות ואף השתתפה כנציגת השופטים בתחרות לעיצוב מרכז יום לאנשים עם מוגבלות.

  הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל בחיפה

 • האוניברסיטה העברית בירושלים, בית הספר לסיעוד של הדסה

  אלווין ישראל מקיימת שיתוף פעולה רב שנים עם בית הספר לסיעוד ע”ש הנרייטה סולד של הדסה והאוניברסיטה העברית. במסגרת שיתוף הפעולה סטודנטים מגיעים לימי חשיפה והכרות עם מקבלי השירות ממערך הדיור התומך של אלווין ישראל.

  האוניברסיטה העברית בירושלים

 • בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית ובית החולים הדסה

  סטודנטים מבית הספר לרפואה מגיעים מדי שנה לסיור בתוכניות היום של אלווין בירושלים. מטרת השותפות שכחלק מתוכנית הלימודים של הסטודנטים הם יחשפו לקהלים מגוונים ובעיקר לאנשים עם מוגבלות. חלק מהסטודנטים בוחרים להעמיק את ההכרות והחשיפה ולהתנדב עם מקבלי השירות בדיור התומך של אלווין בירושלים.

  האוניברסיטה העברית בירושלים

 • בית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית ע"ש פאול ברוואלד

  מכון ההדרכה של עמותת אלווין ישראל שותפה להרצאות לסטודנטים של בית הספר לעבודה סוציאלית בנושא מתן תמיכות לאנשים עם מוגבלות והמעבר של אנשים עם מוגבלות ממגורים במסגרת מעונית למגורים בקהילה.

  האוניברסיטה העברית בירושלים

 • החוג לחינוך מיוחד של מכללת דויד ילין

  במסגרת שיתוף הפעולה מגיעים דיירים של מערך הדיור התומך לשיחה עם הסטודנטים, שבמסגרתה הם מסבירים על הצרכים, התמיכות, ההתאמות והשיח שצריך, לדעתם, להתנהל עם אנשים עם מוגבלות.

  מכללת דויד ילין, ירושליים

 • התיכון למדעים ואומנויות בירושלים (יאסא)

  מערך הדיור התומך של העמותה מקיים שיתוף פעולה מעל חמש שנים עם התיכון למדעים ואומנויות. במסגרת זאת, מגיעים תלמידים מכיתות י’-י”ב שבחרו בכך להתנדבות במסגרת הדיור התומך של העמותה.
  במקביל, אחת לרבעון מגיעים תלמידים ממגמת מוזיקה לערוך קונצרט במערך הדיור התומך.

  התיכון למדעים ואומנויות בירושלים

 • בית הספר התיכון ליד האוניברסיטה בירושלים (ליד"ה)

  בשנה האחרונה החל שיתוף פעולה של מערך הדיור התומך עם התיכון שליד האוניברסיטה בירושלים. במסגרת זאת, מגיעים תלמידים מכיתות ט’-י”ב להתנדבות במסגרת הדיור התומך של העמותה.

  בית הספר התיכון ליד האוניברסיטה בירושלים

 • המכינה הירושלמית

  מערך הדיור התומך של העמותה מקיים שיתוף פעולה רב-שנים עם המכינה הירושלמית. במסגרת זאת, מגיעים תלמידי המכינה להתנדבות במערך הדיור התומך של העמותה.

  המכינה הירושלמית

כניסה למאגר הידע של אלווין ישראל

*אנא הכנס כתובת דוא"ל חוקית!
*אנא מלא סיסמא!

שכחתי את הסיסמה