תפריט
accessibility

אקדמיה לכולם!

play
play

תכניות ייחודיות בשיתוף האקדמיה

אלווין ישראל מאמינה, כי לכל אדם זכות להשתתפות בכל תחומי החיים, וכי אחריות החברה, כחברה צודקת, להנגיש את שירותיה ולאפשר שוויון הזדמנויות לכלל אזרחיה. במסגרת זו, מובילה אלווין מגוון תוכניות ייחודיות, בשיתוף האקדמיה, במטרה לאפשר לאנשים עם מוגבלות להיות חלק מהאקדמיה.

 • שוב"ל - שווה בלימודים

  שוב"ל (שווה בלימודים) – הקורס מאפשר לאנשים עם מוגבלות קוגניטיבית ואוטיזם להשתלב באקדמיה, להיחשף למקצועות אקדמיים מגוונים – תקשורת, משפטים, פסיכולוגיה – ולקחת חלק בחוויית לימודים סטודנטיאלית. הקורס נוסד, במסגרת תוכנית "רבין למנהיגות" של המרכז הבינתחומי הרצליה ובשותפות עם עמותת אלווין ישראל.

  המרכז הבינתחומי הרצליה
  אוניברסיטת תל אביב

 • קורס מתאמי זכויות, אוניברסיטת חיפה

  במסגרת שיתוף הפעולה הייחודי שנרקם בין אלווין ישראל סניף חיפה והצפון לבין 'תוכנית הדגל' של אוניברסיטת חיפה מתקיים קורס העוסק בהקניית מיומנויות לפעילים קהילתיים, עם וללא מוגבלות, בתחום מיצוי הזכויות.

  אוניברסיטת חיפה

 • תוכנית "חשיפה לאקדמיה", אוניברסיטת חיפה

  למידה עם סטודנטים מהמניין, לצד עבודה מעשית במעבדות החוג, השתתפות במפגשי חשיפה לקורסים שונים באקדמיה במסגרת מכינה, המועברים על ידי מרצים מהחוגים השונים באוניברסיטה, למידת מיומנויות אוריינות יישומית ומיומנויות מחשב, השתתפות בפעילויות סטודנטיאליות שונות באוניברסיטה.

  אוניברסיטת חיפה

 • גורדון המכללה האקדמית לחינוך והוראה בחיפה

  במסגרת שיתוף הפעולה הייחודי שנרקם בין אלווין ישראל סניף חיפה והצפון לבין המכללה האקדמית גורדון לחינוך התפתחו מספר תוכניות הכשרה ייחודיות לאנשים עם מוגבלות, בניהן: קורס להכשרת עוזרות סייעות למעונות יום ולגנים בגיל הרך.

  גורדון המכללה האקדמית לחינוך והוראה בחיפה

 • 'תלפיות' המכללה האקדמית לחינוך בחולון

  תוכנית לימודים ייחודית המאפשרת חוויית למידה אקדמית אחת לשבוע בהובלת סטודנטים מהמסלול לחינוך מיוחד והמסלול לאומנות.

  המכללה האקדמית לחינוך בחולון

כניסה למאגר הידע של אלווין ישראל

*אנא הכנס כתובת דוא"ל חוקית!
*אנא מלא סיסמא!

שכחתי את הסיסמה

תפריט נגישות