תפריט
accessibility

הסוקולנטים של איאד

איאד אלחלאק ז"ל, היה מקבל שירות מסניף אלווין אלקודס. ביום שבת, בתאריך 30.5.2020, איאד הלך כמדי יום למרכז ההכנה לתעסוקה בעיר העתיקה, שם השתתף בתוכניות ההכנה לקראת מציאת מקום עבודה בקהילה. בדרכו למרכז, נורה למוות באופן טראגי על ידי שוטרים וזאת לצערנו בשל טעות בזיהוי וחוסר תקשורת בינם לבין איאד.

בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה איאד נאלץ להישאר כשאר בני משפחתו בבית, ובחר לעסוק בתחום הגינון, ועשה זאת באהבה ובמסירות רבה. אחת התמונות האחרונות של איאד הייתה תמונה עם צמח הסוקולנט, צמח המסמל מגוון משמעויות: איתנות, יכולת התאמה לתנאים שונים והתפתחות מואצת.

בתהליך שנעשה לאחר מותו של איאד, הוחלט להקים את המיזם "הסוקולנט של איאד", מיזם שבמסגרתו ישתלו ברחבי הארץ סוקולנטים שיגודלו ויטופחו על ידי מקבלי השירות בתוכניות השונות בעמותה, ועל ידי חבריו של איאד .
אנו מזמינים אתכם להיות שותפים להצלחת המיזם על ידי מילוי הטופס המצורף לעיל. תוכלו לבחור היכן הסוקולנטים שתתרמו ישתלו. כאות הוקרה, אנו נשלח לכם תעודת הוקרה אישית מקוונת.
כלל הכספים שיגויסו במסגרת המיזם יוקדשו לקרן ע"ש איאד ז"ל, המיועדת לקידום קורסי הכשרה והכנה לתעסוקה ולסבסוד טיפולי שיניים לאנשים עם מוגבלות בסניף אלווין אלקודס.

צפו בסרטון על איאד

בחרו סכום
התרומה שלך:
הקדשת תרומה
תואר
שם הנמען*
פנייה*
הודעה אישית
מי התורם
דוא”ל הנמען
ההקדשה מוכנה, את ההקדשה נשלח לנמען לאחר השלמת הטופס
הפרטים שלך
שם*
אנא מלאו שם
אימייל*
אנא מלאו אימייל
*טלפון
אנא מלאו מספר טלפון
השאירו לנו הודעה

פרטי תשלום
תרומה באמצעות
שם על כרטיס האשראי*
אנא מלאו את השם שעל כרטיס האשראי
הזנת שם החברה במקום

סה"כ לתשלום 0.00

עמותת אלווין ישראל היא עמותה רשומה מספר 580060952, בעלת אישור ניהול תקין מרשם העמותות ומוכרת לעניין תרומות על פי סעיף 46 לחוקי מס הכנסה בישראל.
ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

pci

ביצוע התרומה הוא מידי ומבוצע באמצעות מערכת סליקה מאובטחת העומדת בתקן הבינלאומי PCI המחמיר ביותר, להגנה על פרטי האשראי שלכם.
לא ניתן לבצע תרומה באמצעות כרטיס מסוג דיינרס.

ae
visa
MC

Contributions from the United States and Canada are recognized as tax deductible in accordance with the tax laws of each country.

אפשרויות תרומה נוספות

לתרומה באמצעות Paypal, המחאה או העברה ישירה לחשבון הכנסו לכאן הכנסו לכאן

iglu

עגלו לטובת אלווין ישראל ותוכלו להשפיע ולהיות חלק מהתרומה של אלווין לחברה הישראלית.

כניסה למאגר הידע של אלווין ישראל

*אנא הכנס כתובת דוא"ל חוקית!
*אנא מלא סיסמא!

שכחתי את הסיסמה

תפריט נגישות